lissssssssssss3638 lissssssssssss3638
  • 12-09-2022
  • Mathematics
contestada


Write an equation of each line in standard form with integer coefficients. y=4.2 x+7.9

Respuesta :

Otras preguntas

At a store, bananas cost $0.68 per pound. How much will 4 1/2 pounds of bananas cost? show work please!
pls help me i need to write an essay on what makes me me do you have any ideas?
Using complete sentences post a detailed response to the following. Why is Italian the language of musical terminology? More then 1 sentence please and thank yo
17. To exercise is one of my goals this semester.
Human interest stories may: A. feature a celebrity mansion. B. fully cover catastrophic events. C. report news about the stock market. D. be about something ver
What are the organelles that use sunlight to produce food in the process of photosynthesis?.
what is the square root of pi
A text with a broad _____ will include a great deal of details about the topic. scope treatment tone theme
How is the Indian removal act and the trial of tears viewed today
3. There are 20 marbles in a jar. 6 blue marbles, 8 green marbles, 4 red marbles, and 2 yellow marbles. Jackson randomly picked 3 marbles. All of the marbles h