9b7qc4g9zx 9b7qc4g9zx
  • 12-10-2022
  • Mathematics
contestada

Janet purchased a gallon of apple juice for $3.34, a loaf of rye bread for
$1.40, and a jar of peanut butter for $2.85. How much money did Janet spend
in all? Do not include $ in your answer.

Respuesta :

Otras preguntas

what is (c+1) +9 in simplified form plz help
find the slope of f(x)=x^3-2x^2-1 at the point (2,-1). then write the equation of the tangent line at the point (2,-1). show all work
which is the main purpose of the preamble of the u.s constitution
the part of the camera that shows the area of the subject to be included in a photograph is called
spanish 2 403 answers
how many pounds in an oz
did adam have a bellybutton?
The temperature dropped 17 Fahrenheit in 6 hours. The final temperature was -3 Fahrenheit. Use integer addition to find the starting temperature.
how to solve it simpler
what is the definition of physical and chemical properties of matter?