makward2010 makward2010
  • 13-10-2022
  • Mathematics
contestada

$9 for 4 boxes of granola bar  calculate the unit price what is the answer 

Respuesta :

Otras preguntas

Please help and show work? Shuana bought a skirt on sale for $28.00. That is, 80% of the regular price. What is the regular price?
Can someone help, I got the 1 part but I dunno what this other part is..
Waiste hierarchy is diveded into 3.​
which ancient culture was the first to cultivate beauty in an extravagant fashion?
which country has the largest salt flats in the world? what are the salt flats called?
According to a study done by a university​ student, the probability a randomly selected individual will not cover his or her mouth when sneezing is 0.267 . Supp
Subtract the linear expressions. (-3+4x-9x)-(9-11x+7) Answer: PLZ HELP PLZ!!!
English 1 2 3 4 5 6 18010 ► Which change of state is taking place? lose together but can slide ms lose energy, they move ocked in place because of em. gas to so
Hey can anyone help with this question please and thank you
Julie borrowed $3,500 for 3 years at 7% simple interest rate. How much interest is that? *