1818181 1818181
  • 12-02-2020
  • Mathematics
contestada

Gabby bought 4 pens and 5 pens for 6.71. Find the cost

Respuesta :

Karinaalba Karinaalba
  • 12-02-2020

how much was the 4 pens for?

Answer Link

Otras preguntas

One of the primary accomplishments of william and mary of orange was ___________.a.an end to the english civil warb.the reestablishment of parliamentc.an end to
3 3/5 + 9 1/3 plz help me this 5th grade math is going to be the death of me
Two laws passed to prevent or decrease water pollution were the Clean Water Act and the _____. Safe Drinking Water Act Water Safety Act Water Pollution
-y + x =0 in three graphing points
In Wordsworth poem: “Lines written in Early Spring”, the passion in the words of what mankind has done to itself reflects romantic ideals because it is a plea f
why are quartz crystals so hard to weather
Which of the following groups frequently protested the hiring of unskilled Factory workers in the 1800's?
Let x represent the measurment of an acute angle in degrees. the ratio of the complement of x to the supplement of x is 2: 5. guess and check to determine the v
what benefits did the puritans gain from pressuring indians to move into praying towns?
how can a magnetic field be used to create an electric current