kabrinapoirierp5ad7d
kabrinapoirierp5ad7d kabrinapoirierp5ad7d
  • 12-05-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLEASE HELP class=

Respuesta :

niya8199
niya8199 niya8199
  • 12-05-2020

Answer:

The answer to your problem will be A.

Step-by-step explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 12-05-2020

Answer:

it will be the second one :)

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Calculate the average speed of a bicycle that travels 100m in 20 s.
Do you underline or put book titles in quotations?
What does this quote mean? "Our desire to conform is greater than our respect for objective facts"? And you either defend, challenge, or neutral for the quote.
a 12-pounded bag of dog food costs $12.36. a 15-pounded bag of cat food cost $15.30. which is a better deal???
If the volume of a cube is 27 cubic meters, find the surface area of the cube
Gina charges $28 for 3 hours of lessons. Hector charges $18 for 2 hours of lessons. Who offers a better deal????
When you whisper, you produce a 10-dB sound. a. When you speak quietly, your voice sounds twice as loud as a whisper. How many decibels is this? b. When you spe
help calculate 6x+14=32
why do volcanoes erupt in the part of the world where Mont  Isle is located??
What happens when two oceanic plates collide