dmdmdmdmdskm dmdmdmdmdskm
  • 13-11-2020
  • Mathematics
contestada

Pens cost 3 dollars each at the school store.
How much would 2, 3, and 4 pens cost?
Complete the table below this relationship.
Show me how to graph this please my number is 4045137545 text me and ill send you my work

Respuesta :

carrot123
carrot123 carrot123
  • 13-11-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

It would look something like the picture

Ver imagen carrot123
Answer Link
AustinThaw
AustinThaw AustinThaw
  • 13-11-2020

Answer:

2

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Alla uses a microscope to look at slides of onion cells. The slides show the stages of the cell cycle. The slides are labeled and in the correct order, starting
What is the answer to this question? (The one in the middle)
Please give me all the answers I'm really bad at math
Anyone knows these ? If so please answer ❤️
What must skeletal muscles do to move?
Use the correct form of the verb ser or estar: Él __________ maestro.
what is 2.7 times 10 power of five
Stephanie spent 2 dollars for 3 cookies. How much per cookie?
How do you get Square of radius and cube of radius?
Which of the following statements about soil is not correct? a. Soil health depends upon the interaction of living and nonliving components. b. The properties o