Jovannihernandez1518 Jovannihernandez1518
  • 11-12-2020
  • Mathematics
contestada

What is the difference between -4 and 6?

What is the difference between 4 and 6 class=

Respuesta :

nou124456 nou124456
  • 11-12-2020

Answer:

10

Step-by-step explanation:

Answer Link
chavely3 chavely3
  • 11-12-2020

Answer:

Answer A.

Step-by-step explanation:

I have done this before when I was younger, its -10.

Answer Link

Otras preguntas

how many 3/4 foot pieces of string can be cut from a piece of string 4 1/2 feet long
what is convections in geography?
carrie buys 4.16 pounds of apples for $5.20 how much does 1 pound cost
10 times 4 thousand=40,000=
what city is located approximately at 35N and 90W
if you have to sneeze or cough and canot leave the food prep area you should turn away from any food and
which unit rate is the lowest price per ounce? 22 ounces of potato chips for 3.49
escoge la respuesta correcta.¿te gustaría ____________ español?practicaspracticopracticapracticar
9 ten thousands / 10 in unit form
the program was designed to land a person on the moon.