xnetboy
xnetboy xnetboy
  • 12-03-2021
  • Geography
contestada

100point plz help me

100point plz help me class=

Respuesta :

ryahmosley08
ryahmosley08 ryahmosley08
  • 12-03-2021

Answer:

i think you suppose to describe your image for each one

Answer Link
amazeballs
amazeballs amazeballs
  • 12-03-2021

Answer:

I think there's an image that's supposed to go with this, or maybe some kind of sim? (It does say click reset)

Explanation:

I think you should ask your teacher if there's a sim that should go with it, or ask a friend that has the same HW?

Answer Link

Otras preguntas

Given the following PARALLELOGRAM, find the measure of each angle below.
You want to buy some noodles. A 6-ounce package costs $1.92. A 14-ounce package costs $4.62 A 20-ounce package costs $6.20. Which package is the best buy?
Why do you think the older scientist disregarded the younger scientist's prediction?
francis bacon called the false dogmas or teachings that hindered clear thinking
Imagine looking through a microscope at a squashed carrot root tip. The chromosomes of many of the cells are plainly visible. In some cells, replicated chromoso
Write the equation of the line in fully simplified slope-intercept form.
maya wants to burs 600 calories, so far, she burned 584.3 calories. how many more calories must maya burn
someone help me on these 2 questions asap! 50 points!!
9. Machine Trades Find the width X of the V-thread shown. (Round to the nearest thousandth.)
It costs $11 for 15 granola bars. What is the unit price, in dollars per granola bar, rounded to the nearest hundredth?