gameshamer2993
gameshamer2993 gameshamer2993
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

need this done today

need this done today class=

Respuesta :

123niko123
123niko123 123niko123
  • 12-03-2021

Answer:

I think its 10 donuts for $11.50

Step-by-step explanation:

Because...

1 dozen donuts for $15 = 1.25 each

10 donuts for $11.50 = 1.15 each

Answer Link
hoops4dayz
hoops4dayz hoops4dayz
  • 12-03-2021

Answer:

10 donuts for $11.50 i think

Step-by-step explanation:

You only get 2 less donuts and it is much cheaper than $15

Answer Link

Otras preguntas

What equal 27 on gif
lines A and B are perpendicular. if the slop of line A is 3, what I the slope of line B? A. -1/3 B. 1/3 C. -3 D. 3
which of the following represents a correct sequence of levels within the hierarchy of life?
A biker traveled 24 miles in 6 hours. A unit rate to describe this would be 4 miles per hour. What is another unit rate in this situation?
What's the area of a sector of a circle that has a diameter of 10 in. if the length of the arc is 10 in.?
Find the slope of the line passing through the pair of points: (0,-10), (-4,0)
ano ang mga input sa paggawa ng sapatos ?
386 927 what is th hundred thousand place
A main sequence star becomes a ____ after it uses up the hydrogen in its core.
What is 128 rounded to the nearest ten?