chocomlk
chocomlk chocomlk
  • 11-08-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone help me on this math question its confusing ill give brainly when right!!!

Can someone help me on this math question its confusing ill give brainly when right class=

Respuesta :

benjhallman0816
benjhallman0816 benjhallman0816
  • 11-08-2021

Answer:

it is <

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is a simile for the word Coherent?
The cost of 3 scarves is $26.25 what is the unit price?
What is a rational number between -1/4 and -7/8??
What is 1e+24 in a while number
Please give me the answer I will give you 29 points
steve has 500 more marbles than richard at first. he gives 300 marbles to richard. who has more marbles now, and by how many?
did mary deserve her nickname blo.ody, if so why
4 sweets cost 28 p altogether how much do 7 sweets cost?
How manny molecules (formula units for ionic compound) are present in following quantities? A... 0.250 mole of H2O
Dr North piegan's practice sees 125 cats in 2010 24.8% of cats were classified as obese compared to 21.6 person in 2011 find the percent decrease in obese cat i