sunrevolvesaroundme
sunrevolvesaroundme sunrevolvesaroundme
  • 11-11-2021
  • Mathematics
contestada

PlEase help you can edit the photo

PlEase help you can edit the photo class=

Respuesta :

Skeet31
Skeet31 Skeet31
  • 11-11-2021

Answer:

The ribbon costs 1.25 per meter

Step-by-step explanation:

5/4=1.25

Answer Link

Otras preguntas

When simplifying rational numbers, what would the answer be to 57/69
Black bears have thick fur that traps air. How does this air insulate the bear in winter?
14b=-56 what is the answer
which expression must be added to 3x-7 to equal 0
c+ax=dxthis one has all variables and no numbers
The product of 5 and cube of x increased by the difference of 6 and x3?
Chiara rode herbicycle 18.2 km in 1.4 hours. She determines that her mean speed was less than 17 km per hour for this trip. Is she correct?
A security camera rotates 30° every 10 seconds. How long does it take the camera to rotate 360°?
What do I do to simplify 77/84 ?
What is 732 in word form?