stefaniarviso stefaniarviso
  • 09-05-2024
  • Mathematics
contestada

What is the cost of 1 pound of apples ?

Respuesta :

addisonbarnes83 addisonbarnes83
  • 09-05-2024

Answer:$2 to $3 per lb

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

C(squared)L(squared) + 100v(squared) = 100c(squared)I have to solve for L
How does 4/15=14/n? What does n equal?
C(squared)L(squared) + 100v(squared) = 100c(squared)I have to solve for L
What kind of particles make up compound
How does 4/15=14/n? What does n equal?
Why does land heat up more faster than water?
Search results for "A shipment of 18 cars, some weighing 3,000 pounds, and the others weighing 5,000 pounds each. Together the shipment has a total weight of 30
C(squared)L(squared) + 100v(squared) = 100c(squared)I have to solve for L
C(squared)L(squared) + 100v(squared) = 100c(squared)I have to solve for L
Why does land heat up more faster than water?