kb5fqb2bxt kb5fqb2bxt
  • 10-04-2021
  • Mathematics
contestada

Any help would be appreciated

Any help would be appreciated class=

Respuesta :

orabellagreenland
orabellagreenland orabellagreenland
  • 11-04-2021

Answer:

$8.25

Step-by-step explanation:

I don't know how to explain it to you but if I'm wrong tell me I'll try it aagain.

Ver imagen orabellagreenland
Answer Link

Otras preguntas

A(n) _____ variable is a factor researchers try to predict or the outcome they are interested in studying. multiple choice dependent mediating extraneous indep
A certain shampoo is available in two sizes. A 12.6 -ounce bottle costs $2.97 . A 22.8 -ounce bottle costs $4.97 . Find the unit price for each size. Then s
how to find the percentage of a number?
(a+b )(d+e) factors and each factor
An executive agreement is a. any law which deals with the administration of the federal bureaucracy. b. a legally binding agreement between the president and th
The diameter of the circle that Michael drew was 16.8 cm. What was the approximate circumference of the circle if you use 3.14 for ?
Which words from Goethe's "Perseverance" help convey the idea that life can be extremely positive and beautiful
What is the function of air holes in the soil? What is the major difference between MANURE AND HUMUS. MENTION 3 POINTS FOR EACH.... ASAP!!! Sometimes u people w
The government has just voted to repair the parking garages to all federal building and estimate the cost to be $750,000. the government discloses this decision
What type of bonding occurs in potassium oxide, k2o?