danielitareyes03
danielitareyes03 danielitareyes03
  • 10-04-2021
  • Mathematics
contestada


Help whit number 6 please! Really fast !!

Help whit number 6 please Really fast class=

Respuesta :

taylarr22 taylarr22
  • 10-04-2021

Answer:

0 and 4

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

6= 4x+9y solve for y
Nineteen ounces of gold cost $7,700.70. Find the unit rate in dollars per ounce. The unite rate in dollars per ounce is
What is A5 in the following sequence? 1,4,12,29,...
Someone please help I suck at word problems!!! A business traveler rents a car for $75a day, and $0.50 for each mile. If the trip will last 3 days and the trav
Karen's batting average was 0.444. She was at bat 45 times. How many hits did she get?
Lucille ball's insistence that she, rather than cbs, own the rights to her television program set the stage not only for reruns but also for
Hey! Please solve these problems, a Statement and Reason format would be nice too. Thanks in advance for your help I really appreciate it.The typed out question
The nurse is providing dietary teaching to a 40-year-old client who is receiving hemodialysis. the nurse should encourage the client to include what in the clie
most organisms prefer ______
How is a rational number that is not an interger different from a rational number when it's interger